ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

0 (232) 545 33 78

Bireysel Emeklilik

Yazı Boyutu

Bugünkü yaşam standardınızı sürdürebileceğiniz, ekonomik kaygılardan uzak, rahat ve mutlu bir emeklilik dönemi yaşamak istemez misiniz? Bu soruya cevabınız kuşkusuz evettir. Peki bireysel emeklilik üyesi misiniz? Eğer cevabınız hayırsa, geç kalıyor olabilirsiniz.

Bireysel emeklilik sistemine katılarak, düzenli gelir elde ettiğiniz bugünlerde, geleceğiniz için küçük birikimler ayırarak, o hayalini kurduğunuz emekliliğe ulaşabilirsiniz.

Bireysel emeklilik size, emeklilik döneminiz için düzenli tasarruf ve yatırım yapma fırsatı sunar. Gelecek hayallerinize uygun olarak size özel oluşturulan bir emeklilik sistemidir. Tasarruflarınızın ne zaman, nasıl ve ne şekilde değerlendirileceğini tamamen siz belirlersiniz.

%25 devlet katkısı ile çok daha avantajlı hale gelen sisteme yatırdığınız her 100 TL için devlet de sizin adınıza 25 TL katkıda bulunur. Yani sistemdeki her 100 liranız 125 lira olarak değerlenir. Buna fon getirilerini de eklediğimizde, emekliliğiniz için en karlı ve en doğru yatırımı yapmış olursunuz.

Günler geçiyor. Siz de hayallerinizi daha fazla ertelemeyin, geleceğiniz için en doğru kararı, Türkiye'nin en çok tercih edilen bireysel emeklilik şirketini seçerek verin!

Bireysel Emeklilik Sistemine Kimler Katılabilir?

18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Serbest meslek sahibi, sanatçı, doktor, ev hanımı, öğretmen, memur... Hangi meslekten olduğunuz, SGK üyesi olup olmamanız hiç fark etmez.

Bireysel Emeklilik Sistemi Nasıl İşler?

"Benim param nerede değerleniyor?" derseniz; merak etmeyin, paranız emin ellerde. Tüm faaliyetlerimiz devletin yetkilendirdiği kurumlar tarafından sürekli denetim ve gözetim altındadır. Yaptığınız ödemelerle sizin tercih ettiğiniz emeklilik yatırım fonları alınır ve bu fonlar size ait Bireysel Emeklilik hesabında değerlendirilir.

Eğer paranızı izlemek isterseniz bu da mümkün. İster 123 4 567 Çağrı Merkezimizden, ister www.firmanizemeklilik.com.tr  adresinden dilediğiniz zaman birikimlerinizi takip edebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sisteminin En Önemli Avantajı Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi, başka hiçbir yatırım aracında bulunmayan devlet katkısı avantajına sahiptir. Sisteme yapacağınız ödemeler üzerinden %25 oranında devlet katkısı* alırsınız. Yani her 100 TL'lik ödemeniz için 25 TL devlet katkısı kazanırsınız.